CHP’nin yeni lideri Özgür Özel !

CHP’nin yeni lideri Özgür Özel !
  • 0
  • 83
  • 9 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

CHP’nin yeni lideri Özgür Özel görevi Kemal Kılıçdaroğlu’ndan devraldı. Özel devir öncesi de eşiyle birlikte “Bir baba ile oğulun görüşmesi gereken şeyleri görüşmek ve sözde değil aktif vefa için” Kılıçdaroğlu’nu evinde ziyaret etti.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin cumartesi günkü kritik kurultayında ikinci turda yendiği Kemal Kılıçdaroğlu’ndan görevi dün teslim aldı. Özel, Genel Merkez’deki devir teslim töreni öncesinde de eşi Didem Özel ile birlikte Kılıçdaroğlu ailesini ziyaret etti. Özgür Özel ziyarete ilişkin “Kendilerine hem şahsım hem sizler için resmi devir teslimden önce bir baba – oğulun görüşmesi gereken şeyleri görüşmeye, ona da bundan sonra ömrümüz boyunca göstereceğimiz sözde değil aktif vefa için… Aktif olarak Sayın Genel Başkanımızdan bundan sonraki süreçte sürekli istifade edeceğimiz, onun gönlünü hoş tutacağımız, onun kendini iyi hissetmesini sağlayacağımız, onun çok sevdiği örgütüne katkı sağlamayı sürdüreceği bir sürecin önünü açacağız” dedi.
TECRÜBESİ ÖNÜMÜZÜ AÇACAK

Ankara Çukurambar’daki evlerinde Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen Özel ailesinin ziyareti yaklaşık yarım saat sürdü. Özel ailesini gelişlerinde kapıda karşılayan Kılıçdaroğlu giderken de yine kapıya kadar uğurladı. Özel çıkışta, “Bundan sonra da ilerleyen süreçte Sayın Genel Başkanımızın tecrübesi, birikimi, önümüzü açacak” dedi. Kılıçdaroğlu çifti tarafından son derece sıcak karşılandıklarını vurgulayan Özel, Kılıçdaroğlu’na nezaketinden ötürü teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir